| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já teda nejsem asi úplně správnej vzorek na tuhle debatu, protože nejsem trvale online, nechodím na hromadné akce, které se domlouvají někde ve skupině a kamarády jsem si kolem sebe postupem času vytřídila na lidi, kteří dávají zpětnou vazbu a komunikují. Nicméně odjakživa nesnáším nedochvilnost a takový to, jak kdysi řekl tuším Nárožný, když si bližní můj myslí, že jeho čas je důležitější než ten můj, takže vše nechává vyhnít na poslední chvíli. Myslím, že v tom hodně velkou roli hrajou mobily a sítě obecně. Všichni tak nějak počítají s tím, že času dost a všechno se dá na poslední chvíli změnit. Zařídí to někdo jinej, nebo si nechám zadní vrátka na jinej, lepší program, kterej mi přistane hodinu před tím původně domluveným, vše otevřeno, se uvidí. S úkolem ať poradí někdo jinej, vždyť vidím, že ve skupině si to zobrazilo 15 lidí, proč bych měla já. Chybí mi takový to "face to face", co je domluveno, to platí. Dodneška jsem schopná si jasně domluvit akci dlouho dopředu a pak tam prostě jsem a nejsem jedině, kdybych umřela. Lidi vzájemně zlhostejněli, čest výjimkám.
Jinak ano, všímám si toho, ale spíš co mi kdo poví v rámci rodiny nebo kamarádů, co maj svoje zkušenosti s jinýma lidma, protože já osobně tyhle lidi kolem sebe nemám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.