| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dooly, vnimam to stejně. Stalo se mi nedávno, ze jsem v pondělí ráno napsala kamarádce, zda se mnou další týden nepojede někam na noc, a ze to potrebuju vědět co nejdřív. Ze ji prosím, ať mi co nejdřív napíše. Do středy večer žádná odpověď, pak zavolala a začala si jen tak obecně povídat, čekala jsem, zda se zmini.. Po chvíli se k tomu dostala, a já poznamenala, že už jsem to zařídila jinak. Moc se divila a byla naštvaná, proč jako. Tak jsme si to začaly vzájemně vysvětlovat. Nebylo to poprvé a jindy jsem ji třeba druhy den napsala co tedy, a ona měla pocit, ze ji uhanim. Takže proto jsem čekala, a pak už si to vyřešila podle sebe.. Pro ni je proste co nejdřív az ona něco vymysli. Pro mě je co nejdřív ideálně ten den, nebo druhy nějaká informace typu: vim, ještě nevím, dam vědět do tehdy a tehdy.. proste nějaká reakce. Ona to ma jinak. Holt jsem ale vedoucí zájezdu já, takže jsem ji rekla, ze v tomto případě čekám, ze se přizpůsobí.

Známe se mnoho let, a v tomto a v jejich pozdnich prichodech jsme se nesesly nikdy, ale ma jiné kvality.


Nicmene si všímám mnohem víc, ze lidé neodpoví na sms. Osobně to nechápu, považuji to za neslušné, ale je možné, ze jsou on-line komunikačně prehlceni

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.