| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dooly, ani ne, podobné věci se mi nijak častěji nedějí. Trochu častěji jen u jednoho kamaráda, který má velmi silné ADHD a vím, že tak to u něho funguje a že když usilovně myslel na to, že mi odepíše, projela kolem tramvaj a zaštěkal pes a... :)
Neberu si to nijak osobně. Když někdo nezareaguje tak, abych věc považovala za organizačně jasně dokomunikovanou, tak mu ještě napíšu nebo zavolám ve stylu "rozuměli jsme si správně, že se sejdeme 17:15 na rohu Rubešový, jo?".
Vím, že mně samotné se stane, že něco přehlídnu, že si řeknu, jak odepíšu později v klidu a zapomenu, že třeba některé z mých dětí na něco použije můj mobil a třeba omylem odklepne něco jako přečtené... prostě věci se stávaj. Tak předpokládám podobně nevinné pohnutky u protistrany :)

V Tvých příkladech mě trochu překvapuje i Tvoje nereagování - u obou bych přemýšlela, proč si ony kamarádky myslely zrovna něco tak konkrétního jako třeba to vyzvednutí, a jestli já sama na něco, co jsem řekla, nezapomněla nebo něco nevyjádřila tak, že to mohlo být takto pochopeno... a rovnou bych se jich na to zeptala. Nechápu, proč bych u blízkých lidí neřešila podobné komunikační šumy rovnou. I proto, abych tomu předešla propříště.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.