| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zrovna čokolády Jordis by pro mě byly velmi milým dárkem. Asi si o ně někomu řeknu. Už jsem se jimi obdarovala dvakrát a zrovna ta s kozím mlékem je vynikající. Všechny byly vynikající, i bílá, kterou nemám moc v oblibě. Navíc maji krásný obaly.
Když někdo umí dělat čokolády z kvalitních surovin, tak je to parádní dárek.
Já čokoládu miluju, ale stejně jako u všech ostatních potravin a pochutin mám problém v tom, že když ochutnám kvalitní, ty obyčejné mi už nechutnaji. Mně chutná i 99% čokoláda, i kvalitní mléčná, i bílá může být zajímavě chutná. Objednala jsem si ochutnávkový balíček třeba M.Cluizel, tam jsou nuance dle plantáží a oblastí. Mám docela vyvinuté chuťové buňky a cítím jemné odlišnosti. Čokoláda s chilli nebo se solí je taky výborná. I čokozmrzlina.

No a v mládí jsem jedla třeba chléb s máslem posypaný grankem. Nebo s povidlama, džemem - to jím i teď.
Červy už jsem jedla taky, opečené nebo sušené s příchutí - v pohodě, je to dobrý. Ale nejlepší jsou stejně ústřice, těch bych se usrkala.
A už se těším do prodejny Lindt, až si navybírám všechny možné pralinky - s mátou, pomerančem, vysokoprocentní i mléčné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.