| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Žženo, tak u nás naopak chystám všechno já, poslední 2 roky převzal syn za manžela i přenášení a skládání věcí do kufru (pokud jedeme autem), na manželovi je pouze starost o auto, řízení (při hodně dlouhé cestě případně střídám) a sbalení vlastních věcí, resp. jen oblečení a bot. Dělá to zásadně až v den odjezdu, obvykle cca v době, o níž jsme se předem domluvili, že by měl být čas, kdy vyrazíme. V rychlosti nahází pár kousků oblečení do nějaké igelitky, do ruky vezme jedny boty a tvrdí, že je O.K. Potom se rozčiluje, když si zašpiní "jediné kalhoty" nebo namočí "jediné boty" (druhé na řízení jsou obvykle nějaké s dírou, které odmítá vyhodit, že jsou pohodlné) ... Už se bohužel stalo, že jsem na něj téměř hystericky křičela, když odmítal jít nějaký kus cesty, protože "na tohle nemá nemá vhodné boty" a kladl to za vinu mě ... A příště vyrazí zase v botách s dírou a podrážkou bez vzorku ... naposledy teď o víkendu ~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.