| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano, bojím se létat. Dvacet let jsem proto neletěla. Předtím jen jednou. Jenže přesně, když chce člověk něco vidět dál, kam se nedostane vlakem/autem, musí to překonat. Překonala jsem to a párkrát v posledních třech letech někam letěla. Ale v letadle se klepu, zavírám oči, modlím se, koukám, co dělají ostatní, co letušky, jak se tváří, jestli jsou v pohodě. Vím, že můj strach je iracionální, protože si oddechnu přesně v momentě, kdy letadlo začne klesat (sleduju GPS), v tu chvíli si to najednou začnu užívat. Jako kdyby byl rozdíl, že spadneme z pěti místo 10 km ~t~ ~t~ Proto jsem si jistá, že to je jen o psychice. Když přistaneme, mám hrozně zvláštní pocit - jakoby euforie, oddechnutí, neumím to popsat, míchá se "už nikdy" (bože jsem tady, ale jak se dostanu domů, do letadla už nevlezu) a "to bylo boží" (kam poletíme příště?) Je v tom určitě i to, že jsem sebe překonala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.