| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho,
není to iracionální.... v letadle když se pokazí i jen maličkost, tak jsou všichni mrtví... při srážce autobusu z podobných příčin (třeba defekt kola, únava řidiče atd.) máš přeci jen poměrně velkou šanci, že to přežiješ.Třeba zraněná, ale přežiješ.
Mě teda navíc vadí ta bezmocnost - když na přestupu zmeškáš let, tak jsi zcela v jejich moci - mají tvá zavazadla a teď čumíš na letišti a čumíš na letišti, s miliony dalších lidí, v podstatě nemůžeš ven a čekáš, jestli to teda nějak vyřeší...
Loni na podzim jsem zvolila část cesty vlakem a přestože se Deutsche Bahn vyznamenaly neuvěřitelným způsobem (tisíce lidí uvázlé na Mnichovském nádraží, my, co jsme ještě odjeli, tak jsme cestovali různými vlaky a autobusy - nejlepší byl průvodčí Oberfalzbahn, který nechápal, proč se mu do jeho motoráčku narvalo třicet lidí s kuframa, kteří trvají na tom, že jim řekli, že je odveze do Prahy ~t~), tak to byla hrozná úleva - že jsem mohla vlastně kdykoliv z vlaku / autobusu vystoupit a rozhodnout se, že chci třeba přespat na hotelu, nebo si vzít taxíka nebo jánevím - jít pěšky... to prostě při transatlantickém letu tuhle možnost nemám...
takže se asi řadím ke skupině lidí, kteří raději nelítají pokud nemusí... já "musím" pokud se chci vidět s rodiči, kteří žijí na jiném kontinentě - stěhování byla moje volba, tak to holt tak je.

Zakladatelce - já nevím, je fakt nutné, abys dvakrát ročně lítala? Spousta míst se dá navštívit právě vlakem, autem... my máme rádi "road trips" - kde sice je nějaký cíl, ale mezi tím jsou "postupové cíle", kdy se člověk zastaví na půl dne, den, dva na nějakém zajímavém místě - že to jen nepřeletí letadlem.... jako ano, jsou destinace, kam se člověk autem nedostane, ale pak je spousta míst, která nakonec tím autem i vyjdou časově lépe (když člověk započítá dopravu na letiště, to, že má být na letišti dvě hodiny před odletem a pak se zase dostává z letiště někam) - a má větší volnost...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.