| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ve 13, kdy se u mě rozhodovalo, kam dál, jsem neměla představy žádné, dokonce ani co nechci - povolání, zaměstnání, obživa... pro mě nebylo vůbec téma. Jak malá jsem chtěla být Vinnetou a pak učitelka, obojí mě včas pustilo (pár měsíců jsem tedy pak učila, ale to byla spíš náhoda). Šla jsem na gympl, který vybrali myslím naši - fakt nevím, jak to probíhalo, mně to tenkrát bylo jedno, ale pravda je, že jeden gympl byl ještě blíž - možná nebral z osmičky, byli jsme nějaký přechodový ročník, kdy se už dalo jít z 8, ale většina šla do devítky. Co si pamatuji velmi barvitě je jediná chyba, kterou jsem udělala u přijímaček.

Gympl byl správná volba, zaměření nemám žádné dodnes, pár let před důchodem. Začátek pracovní kariéry jsem strávila jako pedagog volného času dětí a mládeže - z tábora na tábor v zimě v létě, víkendovky, kroužky, soutěže... v podstatě prázdniny za (malé) peníze.
Pak jsem porodila dvě děti a o své vůli jsem si sedla do té teplé kanceláře ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.