| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Poslední tři týdny je mi nějak bídně, v práci jsem tento týden suplovala každou volnou hodinu a přestávku ( bo se ještě AP odeslaly jeden den na jakousi předem domluvenou akci), v práci nebyla skoro polovina učitelů. Moc nepomohlo, že byly spojené třídy, páč jsem stejně učila.

Buď na mě vlezlo něco divného nebo mám nějakou jarní únavu nebo hnutou páteř... večer lezu do pelechu v půl deváté, s pocitem totální únavy a stejně tak další dvě hodiny pořádně nezaberu...

Takže se těším na každý volný okamžik. Dneska jsem naštěstí skončila brzo ( dva učitelé se vrátili a nikdo si nevšiml, že mám hodinu volno a končím dřív), jela do okresního městečka, kde jsem se dvěma dětmi v režimu puberta zvládla nákupy.
- dítě jedna ( kvůli kterému jsme na nákupy vyrazily) se v jednom obchodě otřáslo při pohledu na cenovku. Marně jsem mu vysvětlovala, že jsem za šaty pro jeho sestru a mě utratila několikanásobně víc a cenu fakt nemá řešit. V druhém obchodě si zkusilo jeden kus oblečení, další tři odmítlo. V obchodě tři stejný scénář jako v obchodě dva. Když jsem navrhla, že by mohlo do dalších obchodů zítra v Praze, tak si radši vzalo již vyzkoušený kus a prchlo v dál.
- dítě dva ( které jen potřebovalo nějak vyplnit čas před další akcí a ani s námi nemělo jít) nadšeně kroužilo mezi regály a po každém jeho : " Maminko, hele...." jsem si sedala na peněženku. Ve výprodeji ulovilo několik "naprosto nutných" kousků, další věci pak přihodilo do košíku v drogerii a galanterii. A protože se mi rozbíhala migréna, tak se mnou šlo nadšeně na kafe. ~t~

Za chvíli dopere první pračka, já se hodlám večer válet a snad budu chvíli plést nebo číst.
Zítra klasika - vařit, uklízet, prát, žehlit... MM veze odpoledne dítě na testy nanečisto. V neděli něco do práce a podobná náplň, vařit slíbil MM. Ale slíbila jsem bramboráky, tak asi zítřejší večer strávím v kuchyni. V mezičase budu dětem poskytovat morální podporu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.