| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Knedli, teď je to dva měsíce. Na výletu s přáteli kamarád co šel vedle mě po zmrzlé cestě uklouzl, snažila jsem se ho (zcela blbě, vzhledem k našim vahám) zachytit, ale srazil mě jak kuželku, a jak tak ležím tělem v příkopu nohama na cestě, dopadl on po komiksovém tanečku bokem na moje levé již tak dost špatné koleno. Myslela jsem, že mi tu nohu normálně přerazil, ale po opatrném postavení jsem došla ještě 3 km do hospody (tímto ti virtuálně podávám ruku), ovšem pak už bylo jasné, že blbé... V pondělí rentgen = zlomenina kondylu tibie, nejdřív vyhrožovali výměnou kolene, ale po dalších dnech a rentgenech naštěstí se ukázalo, že kloub drží a nechaj mi ho (zatím). Skoro sedm týdnů ortéza - 4 týdny bez pohybu natažená noha, pak postupně povolování, rehabilitace, no a teď chodííím ~z~ přežila jsem to, ale těžko

Doufám, že za týden první lehounké popoběhnutí... v létě chci oslavit 60 poslední účastí na Yes!maratonu, s doběhnutím do cíle pochopitelně ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.