| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Vztah mi dával radost ze společně strávených chvil, ale hodně mě ubíjelo to věcné čekání"

zaujalo mě to čekání - on 4-5x v týdnu jezdí k tobě a ty po zbytek času na něj čekáš?

neuděláš si vlastní program?

pochopila jsem správně, že po zbytek času ty myslíš na to, že on je někde sám s kamarády, a spokojený, a byla bys raději, aby byl s tebou?

vzpomněla jsem si na jedno moudro (nebo rádobymoudro): Neumí být spokojený ve vztahu ten, kdo neumí spokojený i sám.

na rovinu - jestli je on spokojený 4 večery s tebou a tvými dětmi a 3 podle svých představ (domovnictví, kamarádi, vlastní zájmy) - je to dost přirozené~d~, zvlášť pro člověka, který byl čtvrt století single

jaký model měli jeho rodiče nebo prarodiče? nepochází z nějakého konfliktního, napjatého prostředí?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.