| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

K_at,
už jsem si slibovala, že na tebe reagovat nebudu, protože ty diskuze s tebou jsou k ničemu.... ale zkusím ještě jednou...

V přechozí diskuzi, když jsem řekla, že čtrnáctileté a šestnáctileté dítě můžou být na víkend bez mámy a že si to třeba i užijou, tak jsem byla děsný herodes... tady najednou zase podporuješ to, že ženská od čtrnáctiletého a šestnáctiletého dítěte má právo jít za hlasem svého srdce a dětem nastěhovat doma nového tatínka a pořídit si s ním nové miminko atd... Imho tohle připraví ty děti o mámu mnohem víc než to, že by občas strávila víkend BEZ nich - protože v tomto případě budou na druhé (či spíš třetí) koleji POŘÁD, kdežto v tom prvním případě se ženská dětem věnuje v týdnu a za přítelem by jezdila občasně.

Kdyby jí bylo osmatřicet a byla bezdětná, tak naprosto chápu, že chce mít dítě atd. - ale v okamžiku, kdy tam jsou stávající děti z předchozích vztahů, tak do toho vstupuje ještě dynamika vztahů mezi novými partnery a dětmi (případně vzájemně mezi dětmi partnerů) - prostě už to není jen o těch dvou lidech, ale i o těch všech ostatních přímých příbuzných.

Pár patchworkových rodin ve svém okolí mám a i ty, kde to "funguje" to funguje za cenu velkých kompromisů, kdy se fakt všichni nestandardně snaží (zvlášť s puberťáky to už není žádná sranda). A znám rodiny, kde se nakonec noví partneři nevzali a nesestěhovali - nebo alespoň se nestěhovali, dokud děti nebyly "z domu".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.