| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki, ale pokud dítě naučíme, že vzdělání je věcí školy a když se učiteli nepodaří mne něco naučit, tak já sama už s tím nemůžu nic dělat... tak jak potom můžeme očekávat, že jako dospělí najednou prozřou a sami od sebe se začnou aktivně vzdělávat?

jako ano, když tak čtu netové diskuze, tak uznávám, že někteří učitelé jsou švihnutí a zahrnují děti spoustou dlouhých úkolů, nad kterými děti "stráví mládí". já sama takovou zkušenost nemám, moje děti měly úkoly přiměřené a ani ne každý den a vlastně i když vzpomínám na své dětství za minulého režimu, tak jsem nezažila, že bych kvůli úkolům neměla čas jít ven nebo na kroužek. při úkolech si člověk zopakuje látku a líp si ji udrží v hlavě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.