| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď


dělám práci, kterou mám ráda a která mne baví. přesto musím překousávat i věci, které mne fakt neba a klidně bych se bez nich obešla. vlastně ve skutečnosti takovým věcem se musím věnovat o víc, protože mi nelezou do hlavy (narozdíl od věcí, které mě baví). to samé jsem se snažila předat i svým dětem.

No to asi každý. A musíš tu věc dělat i po práci doma?
Zdejší lidi asi ne jediná kdo to přiznává je TaJ, ale já dělala po škole v laborce, pak účetní ve fabrice, po mateřské zase laboratoř. Pak jsem chvíli podnikala, teď jsem ve školství a tady je to první zaměstnání kde nemám úplně padla. V laborce i kanclu jo tam padlo převlekla jsem se a šla domů a práce mě nezajimala max jsem občas řekla vztahy na pracovišti, ale práci nikdy. Pamatuji si velmi dobře jak jsem byla překvapená kolik mám volného času a že odpoledne už nic nemusím ( myšleno do práce × škola). Vlastně jsem neměla ani práci kde když matodim nebo vemu dovolenou tak pak ba mě čeká neuděláme na stole. V laboratoři vůbec tam to nešlo a v kanclu bylo něco málo co na mě počkalo většinu někdo udělat musel.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.