| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rose, já, ač jsem rozhodně nadprůměrně inteligentní, bych 2 jazyky na ZŠ nedala. Jsem totálně jazykově tupá. Kdybych zvládala anglinu na potřebné úrovni, usilovala bych o doktorát. Ne kvůli titulu, ale studium a výzkum mě prostě baví. Ale jazyky jsou pro mě brzda. MM je celkově lehce inteligenčně slabší než já, ale jazyky mu skáčou do hlavy samy. Nikdy je nepoužíval pracovně, ani je nestudoval nijak intenzivně. Na ZŠ měl ruštinu, na učňáku rok ruštinu a dva roky němčinu, na SŠ anglinu. Po skoro 35 letech od učňáku si pustil nějaký film, nelíbil se mu dabing, tak si to zapnul v němčině, a normálně tomu rozumněl. Dcery jsou naštěstí po něm. Pro ně je druhý jazyk brnkačka. Já jsem po 15 letech studia angličtiny přes veškerou snahu stále pan Kaplan (no, kdyby aspoň, jsem spíše Hotentot).
Přeju dobrou ruku při výběru školy pro dceru. Pokud je zručná a výtvarně aspoň trochu nadaná, podporujte to, může jít na nějaké umělecké řemeslo nebo na nějakou SUPŠ, tam to v teoriích není tak moc náročné.~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.