| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki, já chápu že se jim to nelíbí, ale moje vina to přece taky není aby mi to někdo předhazoval že kvůli mě nemají svých 130% , ono se to neposlouchá zrovna příjemně- já o tom nerozhoduju, a pokud jim vyžírky nepedagogové co musí dostat aspoň tu minimální mzdu vadí, tak si můžou jejich práci rozdělit, stačí navrhnout řediteli že odpoledne po výuce vezme ještě úklid a tu blbou nenažranou uklízečku mají propustit aby jim nebrala z jejich odměn. Tolik pohled z druhé strany barikády. A podotýkám nechovají se tak všichni a je to o jednotlivcích. Zkus to vidět z obou stran, já se o to snažím- a dle mě ani jedna strana za to nemůže a tak není fér si to vzájemně na pracovišti předhazovat, něco jiného je , když řekne na rovinu, že ji štve že ministerstvo to dělá blbě a ona na to doplácí, než když řekne kvůli vám nemáme odměny, to je jako bych řekla já jí že kvůli učitelům kterým se neustále zvedají platy nemají na mzdy pro nás a nám tu naši oficiální podmninimální ještě měli o 2% snížit jen proto aby ji učitelům mohli zvednout- asi to zní taky blbě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.