| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Celkem v pohodě, skončil jsme včera kolem půlnoci, ale začali jsme dlouho, většina šla do mrazáku, bůčky teď manžel nakládá na uzení. ALe oni to nejsou bůčky, je to spíš špek a občasný proužek masa.
Bylo fakt brutálně tlustý, tlustou mělo i panenku, když jsem dolovala ledvinky pro psy z obřího pruhu plstního sádla, tak jsem si říkala, že je k zamyšlení i pro mě, prostě musím zhubnout.~:-D
Horší bylo škvaření sádla, nakonec je 73 třičtvrtě litrových sklenic a tři obrovské mísy nebo spíš menší lavory škvarků.
Dům je prosáklý smradem ze škvaření.

Teď už jsem vše uklidila a přemlouvám se udělat játra s rýží.

Včera se dala vařit hlava a srdce na ovar, srdce snědly děti, hlavu manžel okouknul a že ji nechá zchladnout na ráno s hořčicí. Teď jsem koukala, že ji kus dostali psi, není na ní kousek masa, prostě jen vařené sádlo.

Ale manžel kouká tak zálibně na škvarky, že se obávám, aby to za pár měsíců nezopakoval.
Jo a i jedno naše dítě, které nic nejí, psala jsem myslím i v této diskuzi, chodí a s chutí ujídá škvarky a zapíjí je studenou čistou vodou, výborná kombinace.~8~

Já se přiznám, že po tom mastném mám chuť na panáka čisté slivovice a už je po poledni, asi si zajdu za manželem jednoho dát a pak se vrhnu na ty játra.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.