| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem chodila na ZDŠ, měla jsem tedy povinnou devítku. Maturovala jsem přesně na své 19. narozeniny a v té době jsem se vůbec necítila dospěle. Ještě jsem nikdy s nikým nechodila a z představy, že bych už musela jít do práce, mi bylo nanic. Studovala jsem ještě do 23 na VŠ, po promoci jsem se vdala, ale BM musel na rok na vojnu, takže jsem ještě rok bydlela u rodičů. Vůbec mi to nevadilo, vycházeli jsme spolu dobře. Odstěhovala jsem se až ve 24, když se BM vrátil z vojny a dostali jsme družstevní byt.
Moje děti se odstěhovaly také až po ukončení VŠ, jsou podzimní, takže šly do školy o rok později, maturovaly téměř ve 20, vůbec nijak jim to nevadilo, ani je to nijak nepoškodilo. Můj táta maturoval v 21, protože jim Němci za války zavřeli školu a maminka v 19. Ani oni kvůli tomu nijak duševně nestrádali.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.