| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moniko, jako dítě jsem do 13 lest strávila na baráku dole babička a naši a nahoře my.
Strašný!!!!! žádné výlety, jen práce. Naše sekýrovali neustále.
Taťka nám jednou říkal( v2019), že kdyby jsme neodešli tak ani jedna z nás nemá SŠ a skončíme v JZD se základní školou.(to jediný se uznávalo)

A žiju od 1996 v 2+1 a představ si, že moji kluci mají svůj vlastní dětský pokoj, pravda, že malý 3,5x4m,ale tento pokoj mají od té doby co mladšímu synovi byl 1rok. A vůbec nijak nestrádají.
jednou jedinkrát nastal problém, při kovidu: 4 lidi doma a málo místností. Jenže já jsem zmizela z domu od 4-13h, tak měl každý pro sebe místnost.

A manžel bydlel jako dítě v 2+1 v bytě : babička, její přítel, maminka, její manžel(později bez něj)+2 děti.

A taky jsem s manželem bydlela od podniku na ubytovně v Hostivaři v jedné místnosti. Taky mi to nevadilo.

Myslím, že se k tomu modelu budeme muset vrátit.

Já třeba už před třemi lety zjistila, že my by jsme mohli klidně žít na zahradě, bohatě nám to tam pro dva stačí. A společnost nám tam dělají místní kočky, které se na nás chodí koukat a čekají co dostanou na zub.

Už tuhle jsem manželovi říkala, že jestli nesehnat 1+1. NA stará kolena,ale on chce louku, nebo les.~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.