| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Huso, bydlím pár let sama na kraji vsi, hledím do lesů na obzoru všude kolem, pode mnou louka a pod ní potok, vedle pole, za mnou přes silničku les. Na čtvrté straně jedna sousedka, se kterou se zdravím tak ob týden, více (rozuměj pár vět) pohovoříme cca kvartálně.

Během covidu jsem týdny nemluvila-neviděla se naživo s nikým, a bylo to fajn.

Koupání venku moc nepotřebuji, místo toho běhám, a pak hupsnu do vlastní hydromasážní vany, na což není potřeba slunce/teplo ani rybník. V zimě živý oheň v krbu. Jsem si naprosto jistá, že se mi tu bude líbit do smrti. Rozhodně se tu "sedí a hledí" daleko příjemněji, než v paneláku, kde jsem celkem spokojeně bydlela desítky let. Ale teď, když jsem tam na návštěvě u dcery, nejsou mi příjemné zvuky z okolních bytů, z ulice, silnice... na schodech většinou někoho potkám, na ulici stopro. Tady vyběhnu rovnou do lesa, během dvou hodin potkám pár neznámých lidí nebo taky nikoho, a zase zapluju do samoty s kočkou. Na víkend jedu občas někam ven zase sama, a tedy to se pak potkávám s cizími lidmi ohledně ubytování, v restauraci, a tak... žádné velké řeči. Po-ho-da ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.