| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

skotská vysočina - naprosto úchvatná krajina, fotky se ani nedají ukazovat, vypadají jak upravené v photoshopu, vyšlo nám krásné počasí, připadala jsem si jako v pohádce... jestli existuje nebe, vypadá to tam právě takhle...
a pak istanbul - to je moje město, tam asi patřím... když jsem vystoupila z letadla, a nadechla se, měla jsem pocit, jako bych se vrátila domů... to teplo, vůně, atmosféra - nikdy nikde jsem necítila tak silné souznění s místem... takže buď odsud máme kořeny a ozval se hlas krve nebo je to tím, že to je velmi podobné jako v libyjské derně, kde jsem pobývala ve věku kolem jednoho roku a istanbulská atmosféra vyvolala tyhle dávno zasuté vzpomínky a prazážitky... každopádně něco naprosto mimo mé racionální vnímání ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.