| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem zažila nejkrásnější dovolenou v r. 2005, kdy jsme si s kamarádkou koupily random dovolenou v Tunisku. Jen tak jsme šly po městě a tekly jsme si, co kdybychom jely někam k moři, zastavily jsme se v první cestovce a zakoupily zájezd, který nám slečna nabídla. Bydlely jsme v krásném novém pětihvězdičkovém hotelu uprostřed nádherné kvetoucí zahrady, kde jsme se mohly procházet a dát si v různých kavárničkách kafe nebo zákusek. Pláž patřila k hotelu, byla krásná a nebyla přeplněná a moře bylo čisté a teplé. Ale co bylo nejkrásnější, byly zájezdy, které jsme si tam mohly koupit. Jeden byl jednodenní do hlavního města, kde jsme byli v muzeu Bardou, viděli jsme trosky Kartága, což byly samozřejmě až pozdější rimskez lázně, neboť Kartágo bylo opravdu zničeno, pak jsme jeli do Sidi Bou Saíd, romantického bílo modrého městečka, kde se natáčela Angelika, byli jsme v typickém arabském domě, kde jsme dostali čaj z čerstvé máty a mohly si prohlédnout sbírku svatebních šatů. Po pár dnech jsme jely na dvoudenní zájezd do El Jemu, troglodytských obydlí, do pouště, kde pobíhali divocí velbloudí, přenocovali jsme v poušti v nádherném hotelu sestávajícím z bílých domečků uprostřed kvetoucí zahrady, kde jsme se koupaly v obrovském bazénu, který se vinul mezi kvetoucími keři. Jely jsme do pouště na velbloudech a viděly romantický západ slunce na Sahaře, byli jsme se podívat na růžové solné jezero, v horské oáze, kde tekl mezi palmami krásný potůček a odkud bylo vidět až do Alžírska. Jeli jsme pouští v dzipech přes ohromné duny a byli jsme v datlové farmě, kde jsme koukali, jak domorodci sklízejí datle a jeli jsme tam na vozech tažených osliky. A pak jsme si udělaly ještě jeden výlet po vlastní ose taxíkem do blízkého středověkého města, kde jsme se procházely starou Medinou. Nikdy jsem už nezažila na dovolené takovou exotikou a zároveň v naprostém pohodlí s dobrým jídlem a pitím. V hotelu byl každý večer nějaký program třeba Jazzový večer nebo břišní tance a kdybych toužila po erotickém dobrodružství, měla jsem hned několik nápadníků, značně mladších, než jsem byla já. Nevyužila jsem toho tedy.
Bohužel se mi ztratily z té dovolené všechny fotky, mám jen jednu, kterou fotil fotograf z hotelu a jsem na ni s kamarádkou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.