| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, kdyz mela dcera 3 roky a mela casto prujem, tak mi na gastru v nemocnici primar rekl, ze ji nic urcite neni uz od pohledu. Byla vzdy vyssi nez ostatni deti a statne postavy a komunikativni s kazdym(geneticky po moji rodine) a nebyla drobna, nesmela a velmi hubena... A ze bych tak male nechtela brat zbytecne krve a dalsi. Pak jsem o tom mluvila na alergu a ta mi rekla, ze musim psat vsechno, co sni a z toho se jiste ukaze, co ji dela problem. A ano, jasne se ukazalo, problem jsou nektere mlecne vyrobky. Do skolky bylo treba papir, ze nemuze nektere mlecne vyrobky a ze nejsem jen hysterka, ktera si vymysli. No a v zadnem vysetreni ji problem s mlekem nevychazel. Na gastru jsem se pak s jinou doktorkou pohadala, ze ji vazne nezacnu davat pomalu jogurt, protoze ten snese vetsina lidi a navic ho dcera velmi chce.. A opet jsem byla za hysterku. Tak jsem oznamila na alergu, ze tam chodit nebudu, protoze me doktorka vubec neposloucha, co rikam a muj nazor nebere vazne. A to na alergu padla veta, kterou se ridim - je uplne jedno, co v jakem testu vychazi, protoze dulezite je jen, co komu opravdu dela zle. Pak jsme nasla nejake vysetreni v Praze na nesnasenlivost laktozy, kde dostavala neco napit. Deti odpadaly a obsazovaly zachody. Dcera jen bledla a behem tech hodin nic. Az v aute cestou domu to byla bomba... Ale papir jsme meli. A diky tomu se ukazalo, ze na nejakou soucast mleka jsme alergicti vsichni a kazdy na jinou. Kdyz to vyslo synovi, tak doporuceni bylo, at klidne ji tolik mecnych vyrobku, kdyz je miluje a problem zatim nema. Az problem prijde, tak se ukaze, co snese a co ne a bude se to v case menit. Ano, uz muze jen nektere mlecne vyrobky. I ja uz jen neco.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.