| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem taky spíš sova a manžel spíš skřivan, ale ani jeden ne v extrémní podobě. Ve všední dny se rozdíly stírají, protože jak musím ráno vstát v 6.30 (za tím účelem mám budík na 6, abych se zmátořila), tak sova/nesova je třeba jít spát ideálně ve 22.00 - 22.30, což tedy moc nezvládám, ale snažím se do do jedenácti (taky to nevyjde pokaždé). Můj přirozený "pracovní" režim, kdyby okolo nebyli jiní členové rodiny a měla bych volnou pracovní dobu, by byl jít spát o půlnoci a vstávat v osm, o víkendu třeba v 9. Manžel jde v pracovní dny do postele většinou kolem 22 (do té doby zívá u TV), ale docela často vydrží na mě počkat :-) Ráno bývá vzhůru dřív než já, i když teoreticky mu stačí vstát v 7.30. O víkendu je vzbuzený taky brzy, ale čte si a pak jde udělat snídani (obvykle vejce) pro oba (resp. i pro syna), tak to je pro mě výhodné :-) Bohužel i o víkendu často vstáváme dost brzy, kvůli sportu dětí - syn už se vypraví kompletně sám, s dcerou je to horší + je ráda, když jedeme fandit a nás to taky docela baví, tak tedy vstáváme (pokud nejedeme s ní, tak vstane jen jeden, nějak se střídáme). Jak jsem teď starší, už se mi nedaří o volných dnech tak vyspávat jako dřív (kdy jsem klidně dospávala do deseti hodin), někdy dokonce se vzbudím jako ve všední den, ale chybí mi to potom.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.