| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Termixi, naprosto chápu a rozumím! Mám obří fobii z hadů a fakt to není jednoduché, když na zahradě objevíš slepýše. Racionálně Ti to všichni okolo můžou zdůvodňovat, jak chtějí, že je to neškodné zvíře. Prostě kdo nezažil, nepochopí. Já nejsem schopna kolem hada projít na vzdálenost tří metrů. Chytá mě panika, hrůza, infarktové stavy... A to bydlím na vesnici, máme velkou zahradu, miluju přírodu, faunu i floru, ale prostě se svou fobií si nějak nevím rady... Loni jsme měli na zahradě užovku. To jsem fakt myslela, že umřu. Manžel se synem ji odchytili do kbelíku s víkem a odnesli někam daleko. Ani k tomu zavřenému kbelíku jsem nebyla schopna se přiblížit...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.