| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki, ono s větší dostupností škol, s dostatkem peněz a času se mění lépe. Když tu fakt jiná než zvláštní škola není, když já dělám za minimální mzdu a jsem ráda že mám práci, protože tady práce fakt není, i o to moje místo když jsem odcházela se vedl boj, když já musím být v práci v 6 ráno a chlap před sedmou, nemůžem dítě někam vézt 30 km daleko po rozbitých ucpaných okreskách, v zimě často špatně sjízdných. Dokud není dítě samo schopné zvládnout dojíždění tak daleko , nejde změnit školu. Navíc to nejhorší bylo ty dva roky co byl zároveň Covid a opatření včetně zavřených škol. Jo možná lituju že jsme ho nepřesunuli dřív, jenže on to opravdu nechtěl, vazba na kamarády byla tehdy silná, silnější než problém s učitelkou a navíc i tak ho to dojíždění a nevyspání hodně vyčerpávalo, nestíhal kvůli tomu oblíbené kroužky a nevím jestli by moc pomohlo přesunout o rok dříve.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.