| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki, možná žiješ v nějakém regionu, kde máte psychiatrickou pomoc dostupnější, ale mně se zkušenostmi se dvěma z našich pěstounských dětí zní to, co píšeš, jako utopie - dostat dítě na domluvený pobyt, byť s podporou ospod, bylo prakticky nemožné, i psychiatrička nám vždycky řekla, že jediná cesta je volat záchranku ve chvíli, kdy vyvádí. U nás tedy šlo (mimo jiné) o alkohol a trávu jen v jednom případě, ten druhý měl úplně jiné problémy, ale agresivní byl občas taky. A to ještě, když už ho ta záchranka odvezla, on se jim na psychiatrii uklidnil, takže mi za dvě hodiny volali, ať si ho vyzvednu, že už je v klidu. No, jednou jsem to udělala a za pár hodin volala ty policajty a záchranku znova, ve druhém případě jsem do nemocnice jela, ale ještě než nás propustili, se mi povedlo dítě vytočit tak, že si ho tam přece jen nechali.

Na druhou stranu, pokud ještě situace není úplně kritická, bych velmi zvažovala, jestli dítě "nechat do léčebny zavřít" - protože to taky může být ztráta posledních zbytků důvěry mezi rodičem a dítětem a může to dítě pošoupnout do stavu, že už je mu všechno jedno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.