| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

neznámá, jiný pečovatel samozřejmě dítě hodně ovlivní, ale nejspíš ne negativně - nesvěřím přeci dítě do péče, která mu bude škodit. Z tohoto pohledu se dívám na to, že mě naši dali do týdenních jeslí. Předpokládali, že je to dobré pro všechny.
Jinak tedy normální to zcela jistě je (svěřit) - pouze jde o to, jak staré dítě a na jaký čas. Vybavuji si, že prvně jsem od své dcery byla vzdálena více jak hodinu (asi 2) v půl roce, a na noc jsem ji zanechala prarodičům někdy po roce. Oni to za mého dětství měli jinak, a moje snacha a syn to zase mají jinak. KAŽDÝ to má trochu jinak, a možná je těch dobrých modelů více.
Omezit samozřejmě, ale všechno na iks let podřídit dítěti myslím není ok. Už proto, že když těch dětí je více, tak to přeci není možné (aby všechna péče a čas byla zaměřena na to jedno), a těm dětem to prospívá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.