| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, já mám tohle jinak.

Nerada přerušuju a míchám práci. Nejdřív dodělám jedno, pak druhé, zejména když mám na to druhé delší čas.

Já chápu, že jsou všichni napnutí, ale ty termíny tam jsou a školy nic neporušují, když výsledky nevyvěsí hned ten den, kdy jim to přišlo. Navíc pro mě třeba z pohledu do budoucna, by to pak někdo mohl brát tak, že se ten termín na všechno zkrátí, když se to stihlo letos, tak se to stihne za rok lépe a pak ještě lépe....a nikdo za tím nevidí ty lidi, kteří to opravdu fyzicky dělají a mají také nějaké své hranice a životy.

Jak jsem psala, na menší škole s pár maturanty to jde asi jinak, než na škole, o které tu píše třeba TaJ, s mnoha obory a druhy vzdělání, kde se míchají maturity, závěrečné zkoušky učňovských oborů, přijímačky na maturitní i nematuritní obory a ani na nich nejsou lidi navíc, kteří by byli jen na tohle. A i na ty by dopadl ten tlak na dřívější vyvěšení výsledků, protože na to nikdo nekouká, uvažuje se ve stylu "když to jde tady, proč by to nešlo tam".

Je pro mě nepochopitelné tohle zbytečné vytváření stresu. Sama nemám ráda nejistotu, ale počkat dva dny nevidím jako problém. Vadí mi to házení špíny na školy, jak je všechno špatně, jak by mohly, kdyby chtěly.....

Tak jsem si dovolila upozornit, že školy mají i jinou práci než přijímačky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.