| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Svoji poslední školu v docházkové vzdálenosti jsem měla naposledy na prvním stupni. Už na ten druhý jsem dojížděla přes půl krajského města a většina mých spolužáků se sjížděla z celého okresu.

I gymnázium jsem si zvolila to lehce vzdálenější (víc se mi líbilo a většina spolužáků ze základky šla na to druhé, což mi vyhovovalo), měla jsem pak na výběr asi tři cesty, do školy jsem jezdila tou nejdelší, protože jsem nemusela pžestupovat a trvala dvacet minut, tak jsem si ještě v trolejbusu "schrupla" ~:-D. Domů jsem se svezla tou nejkratší a část šla pěšky, protože to bylo z kopce a časově to vyšlo nejlépe.

Teď dojíždím pracovat do Prahy a půl cesty jedu vlakem, což mi umožňuje denně si dvakrát 30 minut číst. Protože doma se nedokopu, beru to jako bonus, dokud jsem dojížděla kratší cestu, ale autem, nečetla jsem několik let.

Naše holky sice dojíždění prudilo, ale pak říkaly, že na dospávání v buse nebo na doučení na písemku to bylo fajn.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.