| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi neví nikdo ~8~
Kopíruji z to-dáš: Ačkoliv bylo avizováno, že v DIPSY uvidíte skeny svých archů spolu s výsledkovou listinou od Cermatu, v metodice střední školy nedostaly potvrzení, že tomu tak pro uchazeče bude. Zatím tedy nevíme. Originál archu najdete vždy v rámci nahlížení do spisu na dané škole, kde žák psal zkoušku. Konkrétní arch je vždy uložený ve správním spise na škole, kde žák zkoušku psal. Pokud jste zkoušku konali v pátek a v pondělí na různých adresách, na dané škole jsou vždycky jen dva archy (1x ČJ a 1x M), zbylé dva na škole druhé. Chcete-li dělat hloubkovou kontrolu, musíte se vydat na obě školy, abyste viděli všechny čtyři záznamové archy.

Takže pro mne to třeba znamená, že na škole č.1 dělal syn školní zkoušku (kterou chci rozhodně zkontrolovat), na škole č. 2 druhý termín a na škole č. 3 první termín. Přičemž matiku má nejspíš lepší z prvního pokusu a češtinu z druhého. Pokud nevím body, znamená to, že si musím obejít všechny tři školy ~8~
Teda vlastně nemusím, ale já prostě nejsem člověk, který by Cermatu na 100% důvěřoval a chci vidět ty archy, sama mám matematické vzdělání a i češtinu zvládám doučovat minimálně na té cermatí úrovni, takže chci vědět, co kde dítě napsalo a jak to bylo hodnoceno.

Na nahlížení do spisu jsem se objednala jen na školu č.1 a myslela jsem, že tam uvidím všechno, byť třeba skenované, pokud tam uvidím jen tu školní zkoušku a nic jiného, tak mě asi migne ~e~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.