| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale tak jasně, že třeba dětí do plus mínus sedmi let se na úklid tak úplně ptát nebudu. Teda trošku jo, ale jen trošku. No a pak starých lidí, kteří se svou mentalitou pomalu ubírají k těm dětem mínus sedm. Nebo pokud stav neuklizena ohrožuje zdraví či životy.

Já jsem taky měla tendenci "sprdávat" tchýni za špatně uklizenou lednici, špatně umyté nádobí, dlouhodobě načaté a nedojedené potraviny, které pak dojídala a následně požívala projímadla, protože měla průjem. Jednou jsme měli průjem a teplotu 40, když nám udělala bramborový salát, který nechala uležet v míse se zbytky syrového kuřecího masa. To jsme ale žili ve společné domácnosti. Netroufala bych posuzovat, jak si pak hospodařila ve svém, uklízelo se u ní na vyžádání a s jejím souhlasem.
Moje máma nám vaří kafe taky do celkem opatlaných sklínek. Ale nejdu jí ty sklínky umýt ani v její přítomnosti, natož abych se jí tam vkradla.
Naši ani tchánovci ani neměli klíče od naší domácnosti. Chodili tam jen na vyžádané a domluvené návštěvy.
Ale je fakt, že babička mi jednou při hlídání pravnuka (mého syna) vyprala údajně zaprané ručníky a vyměnila podestýlku morčeti. To jsem teda ~q~. A ručníky mám zaprané pořád, abyste věděly. Babičku už ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.