| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~6~~6~
Trochu míň blbě než ty, ale taky si stěžuju.
Čumím tu od pěti, nemůžu spát, probudila jsem se úplně mokrá - návaly ~7~
Záda mě bolí, velmi mě to omezuje v běžném životě. Cvičím denně skoro rok cviky od fyzioterapeuta. Co se provedení cviků týče, udělala jsem velké pokroky. Nicméně záda bolí furt. Po půl roce jsem měla jít na kontrolu, tak jsem se v týdnu objednala - termín je v září ~a~
V práci na pytel. Na oddělení se rozhádala jedna kancelář a vypadá to, že řešení bude takové, že se ustoupí té, která hádky vyvolává a její oběť narvou k nám do kanceláře, kde není místo už takhle. Takže agresorka bude slavit vítězství ve svém kanclu a my si nebudeme mít ani kam dát kabelku. Zvažuji změnu práce, ale v 50+ už na mě není nikdo zvědavej ~:(
Mamka stárne, zdraví neslouží, je to smutný koukat, jak to jde od desíti k pěti ~7~
Musím si najít zubaře, zubařka mi šla do důchodu a nová, co jsem si našla je tragická.
Pořád tady mám navíc hostujícího kocoura, který se mi přivlekl na zahradu. Já ho jako vždy vyléčila, vykrmila a nastěhovala. Jenže mezi ním a domácími kočkami to dost skřípe a panuje nepohoda. Kocoura ale nikdo nechce, je moc obyčejný.
Osmnáctiletý syn snad nikdy nevyjde z období vzdoru, je to o nervy. Nevím jak s jeho přístupem ke všemu za rok odmaturuje ~4~
Dovolenou jsem ještě ani neřešila. Jen jsem koupila na srpen vycházku s průvodcem divočinou (NP Šumava), tak asi na ten týden najdu nějaké ubytování na Šumavě.
A tak dále.....
Nezoufejme, bude líp, musí! Držím palce, a ať Bibi vyjde ~;((~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.