| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Inko, na výlety jezdíme většinou společně jako rodina, nebo dost často jenom já se synem, nebo ještě i s jeho kamarádem apod. Ale občas si udělám výlet sama, jednou za čas jezdívám z Prahy hodinu autobusem do Panenského Týnce, k tomu nedostavěnému chrámu, miluju to tam, ve všední den dopoledne je tam klid, projde tam jen několik málo lidí, je to zvláštní místo, není tam jinak vlastně vůbec nic, ani žádné občerstvení, poblíž ani žádný obchod, nic...jen ten chrám bez střechy, spousta holubů, modré nebe a okolo pěkná krajina. Strávím tam posedáváním na lavičkách, obcházením, přemýšlením a rovnáním myšlenek, ale často i s úplně prázdnou hlavou celé dopoledne, než mi jede autobus zpátky. Vždycky se vracím úplně odpočatá, vyklidněná a s tak nějak vyčištěnou hlavou... Neumím si představit, že bych tam jela s kýmkoli dalším, už by mě to rušilo a neužila bych si to.
Ráda bych našla ještě nějaká další taková místa, která by byla pro mě dosažitelná a v přijatelné vzdálenosti, ale zatím mě nic dalšího nenapadlo...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.