| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Co se týká pohybu. Co má paměť sahá, jakýkoliv pohyb mi byl zdrojem ohromné radosti. Byla jsem pořád někde ve větru, na stromě, v běhu.. pamatuju si, že když jsem běhala sprinty, tak jsem se téměř nedotýkala země.. to byl fofr, taková euforie. Byla jsem přirozeně pohybově nadaná, takže jsem bez větší námahy vyhrávala školní a táborové soutěže v běhu na různé vzdálenosti, skoku do dálky, do výšky apod. Ve vybíjené jsem byla taky za hvězdu. Baví mi asi cokoliv, takže pro mě bylo vždy těžko pochopitelné, když se někdo netěšil na tělocvik a na plavání. Když vás tu čtu, už to víc chápu.:-)
Teď, když se snažím sprintovat, je to tak zvláštní, protože mozek si pamatuje ten pocit toho letu, lehkého pohybu bez velké námahy, ale teď to je tuhé, pomalé, ale pořád toužím po tom, co jsem cítila kdysi. No a na základě jednoho rozhovoru jsem si nedávno zase začala dávat kratší rovinky sprintem a překvapivě cítím zlepšování a je s podivem, že i teď se pořád dá s tělem nějak pracovat. ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.