| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Ale rozhodně jsem nechodila na brigády z výchovných důvodů. Ani moje děti ne."

ano, tak nějak, dělala jsem brigádně různé činnosti (v podstatě všechno, co tady padlo), ale nikdy jsem to nebrala jako odstrašující příklad toho, co mi hrozí, když se nebudu vzdělávat. Nikdy jsem se nebála, že budu profesí sanitářka, pomocná síla v kuchyni/prádelně nebo v zahradnictví, vyrovnávání zboží, jeden den taky v drůbežárně~t~

Mmch, čím trávím část volného času - uklízím, vařím, peru, zajišťuju plný špajz, starám se o zahradu a kočky~t~

Čili obdoba těch brigád~t~, ale ne jako výdělečná činnost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.