| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

máta, podle mě by nastalo víc variant, podle toho v jaká fáze únavy by byla:

1. přišel by bez něj, 10 minut je moc dlouhá doba, aby udržel myšlenku, protože by mezi tím 3x telefonoval a přepnul se na záležitosti z hovoru, takže by jsem se zeptala a on by se pro něj vrátil, prádlo by asi sundal a nechal někde v místě toho sušáku. Asi by i houknul co s tím.

2. přinesl by ho hned, bez toho prádla

3. přišel by sušák nedonesl, odnesl si jídlo a za 2h by se přišel zeptat co jsem po něm chtěla, že si nemůže vzpomenout

4. na moji prosbu , že by měl přinést sušák by se mi dostalo odpovědi: HMMM případně ANo a pak by se divil, že jsem po něm něco chtěla, že mi na to odpovídal.(někdy se ujišťuju a nechávám si to zopakovat, pokud to opravdu potřebuju)



Neřeším nic co nestojí za rozčílení. Osobně, pokud by nedorazil ten sušák dojdu si pro něj sama. A na otázku proč si neřeknu, že by mi ho donesl, s úsměvem odpovím, že jsem si prosila a nestalo se tak.
A to, že když neragují a jdu si to udělat sama je vytočí pak víc, než když se rozčiluji, že nemůžu chvilku počkat.

ZA ty roky většinou teda se ptají jestli to chci hned. A to všichni tři.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.