| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sice předpokládám, že by ten sušák normálně přinesl, nicméně vzhledem k tomu, že většina chlapů (včetně toho mého) má "pozorovací talent důlního koně", tak by taky mohla nastat situace, že by z té místnosti halekal:"Jaký sušák, tady žádný nevidím!"~8~ A nebo rovnou přinesl něco úplně jiného, třeba žehlící prkno,smeták atd.

Jen několik příkladů ze života: Nedávno vysypal obsah kompostéru na dva menší, ale zcela viditelné keříky rostlin (levandule a hortenzie) s tím, že "tam nic nebylo, žádné keře jsem tam neviděl." ~d~

Na parkovišti bylo auto s plyšovým prasátkem Pepina vzadu na ploše - docela velký plyšák, jednoznačně znatelné, že jde o zvířecí druh prase. MM nadšeně hlásil:"Jé hele, ovečka Shaun!"~t~

A před časem vařil vodu v konvici a tázal se, zda chci čaj a jaký. Mám na čaje úchylku, máme jich obvykle doma velké množství všemožných druhů a značek...prostě jak vidím nějaký zajímavý nebo dobrý nebo naopak neznámý čaj, koupím ho.
Říkám: "Jo, chci černý Dilmach jahoda" (černý čaj aromatizovaný jahodou).
Odpověď: "Nevidím ho, kde je?"
Já: "Přímo proti očím, v polici, černá větší krabička, modrozelený nápis, jahoda na obrázku."
On: "Nic takováho tu není".
Já: "Ale je!"
Následuje ticho a hledání mezi krabičkami...s vítězným výkřikem:
"Už ho mám, Jemča-červené plody, to je ono, že!?"~8~~t~

Podotýkám, že oficiálně můj muž má zrak v naprostém pořádku, na dálku nemá žádné dioptrie a u očního vpohodě přečte i ten nejmenší řádeček bez problémů...~:(~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.