| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tentokrát si vyzvedáváme syna už v pátek, na celý víkend ~R^
a jestli všechno půjde tak dobře jako dosud, půjde už od středy na chvíli do školy a pokud i to půjde dobře, tak další týden už snad domů ~R^ ~:-D
hodně toho budeme mít ještě před sebou, budeme muset vybudovat znovu vzájemnou důvěru, on bude muset vyzkoušet, jestli odolá pokušení a já, jestli mu to uvěřím ~;)
paradoxně jak jde všechno lépe a lépe, já jsem čím dál unavenější a unavenější, mám dojem, že imunita se sype, takže rýmička, bolesti hlavy, víc mě zlobí plotýnky a tím pádem i noha... včera mě bolelo oko tak hrozně, že jsem musela vyndat čočky, v brýlích vidím mizerně, takže jen na řízení, z práce jsem musela jít dřív, naštěstí se už zase prodává opthalmo-septonex, takže vyzvednout a domů... doma jsem si jen nakapala kapky, vzala prášek na bolest hlavy a šla spát, prospala jsem krásných 12 hodin s jednou pauzou asi v jednu (prášek na neustávající bolest hlavy a kapky do oka)... teď ještě pořád sice bez čoček (radši), ale už bez bolesti hlavy a oku vadí už jen sluneční světlo (neslibovali na dnešek pod mrakem a déšť?! ~o~), už není ani oteklé, jen lehounce a trochu červené...
no preventivně jsem naplánovala na zítra jen volby, cestou kouknem na náměstí na trhy (jahodové) a hasiče (slaví výročí)... v neděli si zkusíme zahrát nějakou hru (minule jsme hráli bang! a nic moc, tak snad už půjdou třeba nějaké aktivity nebo tak)... a dneska možná zajdem kouknout do kostela, ale to ještě nevím, jestli se mi bude chtít...
vařit budeme zítra lasagne a pro mne a nejmladší dceru místo toho zapečené brambory s masem a cibulí, v neděli zapečené sýry (romadur, hermelín, tolárky), asi krokety a nějaký salátek... a samozřejmě bude aspoň jedna bábovka (prý ořechová) ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.