| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rodinka se mi rozprchla a já zůstávám na základně.

Uvařila jsem si kávu a trochu si poserfuji na netu. Doufám, že se vybičuji a pošolíchám si po tom mocném balení co nám tu v průběhu týdne probíhalo (děti se mi navracely po nocích ze závodů v neděli a v pondělí a od čtvrtka zase postupně odjíždějí, přijíždějí odjíždějí~t~). I manžel mě opustil, naštěstí jen do neděle~m~.

Musím se vzdělávat neb jsem se v práci uvázala - páč čím jsem starší, tím jsem praštěnější - čili prohlubovat jazykové dovednosti. Abych mohla pořád remcat, tak jsem se uvrtala do jednoho firemního programu, pro radost, aby tam nebyli jen přitakávači. Ráda své názory opírám o poznání nejen svoje lajcké, ale i odborníků, tak mi třeba pár věcí dohledat a načíst ~;).

Čili zítra ráno vyrazím volit a do knihovny, cestou to vezmu přes farmářské trhy a pak k jahodářům, abych si domů snesla koše jahod a mohla zavařovat. U toho budu na youtube sledovat výkony svých ratolestí na rozličných sportovištích rozesetých po republice a fandit online o106. Doufám, že si zvládnu jít zaběhat a polenošit na balkóně mezi svým rostlinstvem, které mi nyní nádherně kvete.
Večer se vrátí dcerka a bude asi unavená, tak bude poňuchňání, něco dobrého, asi jahodového, a pak nějaký romantický film, aby nám slzy tekly proudem.

V neděli si vyrazíme na kole s dcerkou na oběd na nějaké pěkné místo, dceru zaparkuji na jejím tréninku. Vyvětrám se nějakou větší vyjížďkou. Večer už jen budu čekat, jak se zbytek rodiny bude trousit domů. Něco ohřívacího, pro postupně se navracející jednotlivce, uklohním a mezi tím budu poslouchat podkásty, které jsem teď asi dva měsíce ani neotevřela a budu žehlit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.