| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já když to četla, taky mě popadaly pocity marnosti.
Tyhle věci se učím s prostředním synem, sportovcem.
Nejprve zemřel jeho trenér a nikdo nový to nepřevzal. Začal dělat jiný sport - tam se moc nesoutěžilo, spíš aby to děti bavilo a protože trenér zuřil z podmítek a překážek, který svaz kladl. Pak byl COVID, takže všeobecný úpadek morálky. Pak jedna soutěž, ale syn byl v kategorii jediný, tak ho šoupli ke starším, kde samozřejmě neměl šanci (ale stejně nějaké ocenění vyškrábl).
Pak dělal jiný sport, kde ho to sice bavilo, ale na dvojici vždycky schytal někoho, s kým si nevyhovovali, a věkově je už přerostl a musel by složitě dojíždět ke starším.
Tak začal dělat jiný sport, kde ho to baví, trenéři jsou skvělí, ale jak je tam nový, nejmladší a nejmenší, neustále musí skousávat kruté porážky a vědomí, že je z těch nejhorších...
Tady zdejší klub prý vloni dostal 30 000 pokutu za nějakého hráče, který se zúčastnil zápasu a asi neměl včas zaplacený poplatek, nebo co. Já nevim, že se takhle berou vážně, ale prostě sport není můj obor a styl smýšlení...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.