| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Syn (17 let, 2.ročník SŠ) dostává na účet od manžela tuším 500 Kč na měsíc a já mu občas něco strčím, resp. nechám mu třeba zbytky peněz poskytnutých na nějaký účel. Má to tedy v podstatě jen na různá "přilepšení", myslím, že utratí hlavně za jídlo (i když obědy ve škole má a jídlo doma také). Kdyby chtěl nějak často chodit do kina, tak by mu to nestačilo, ale on jde tak jednou za půl roku ... Dcera (14) zatím nemá účet, dávám jí nějaké peníze v hotovosti, je fakt, že asi nemá žádnou stanovenou výši. Ta utratí dost za kosmetiku, zejména dekorativní (základní položky typu šampon, kondicionér, pasty na zuby, opalovací krémy, jelení lůj apod. pořizuju já) a podobné kravinky a dárečky, co si dávají s kamarádkami atd. Do kina jde taky málokdy a to jí asi peníze na lístek dám ...
Oba by si měli kupovat i položky typu lepidlo, tuhy do kružítek a náhradu za různé podobné ztracené potřeby a zlomená pravítka, ale často to nakonec pořídím já s ohledem na absenci vhodného papírnictví v naší blízkosti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.