| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Připadá mi to jako nesmysl zhruba ve stylu: nahoře všechny prachy rozházeli, ale pořád chtějí svoje platy, tak zrušíme nějaké pobočky, aby se "ušetřilo".
Prý aby se ušetřilo a stejnotilo, protože někde už na znamení jsou.
Vím, že když se to nadhodilo v tisku poprvé, tuším že půl roku zpět, tak lidi hojně v diskuzích psali, že ok, ale museli by všude přidat tlačítka, aby byla dostupná. Nestalo se, ale zastávky na znamení budou. Už takhle je hromada důchodců vystresovaných, že nestihnou vystoupit, takže tímhle se to ještě vylepší.
Argument, že můžeme někoho požádat, aby nám zazvonil, na ten jsem zvědavá v praxi, když je dneska 80% cestujících "slepých, hluchých, cizinců a se sluchátkama".
A pak mě taky baví klimatizované busy, které pak čekají v zastávce na správný čas odjezdu se všema dveřma otevřenýma dokořán. Asi taky styl šetření.
Ne, nelíbí se mi to vůbec, hlavně s ohledem na staré lidi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.