| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak tak čtu v posledních dnech o chaosu na českých letištích, kdy pasažéři čekají hodiny na své kufry a někdy se ani nedočkají, v horším případě třeba i odletí na dovolenou úplně bez zavazadla ~7~ začínám uvažovat, jestli není praktičtější sbalit se jen do příručního zavazadla, které vlastně nedáte "z ruky".
Jenže se přiznám, že jsem balící megaloman, často beru spoustu věcí, které vůbec nepoužiju a naopak mi něco chybí ~:-D . Letěli jsem zatím jen jednou, jinak jezdíme autem - tam mě prostor neomezuje. Naposledy jsme se zvládli sbalit do třech středních kufrů (2dospělí+2děti), teď už jsme tři dospělí a puberťák, čeká nás týden na Korfu - dokázali byste si vystačit jen s příručním zavazadlem na osobu?
Hotel je all-in, takže jen nějaké oblečení, boty, kosmetiku, elektroniku (čtečku, mobily, nabíječky). Bylo by fajn ale vzít i masky na potápění a nějaké nafukovačky do moře (to už asi do příručního nepůjde ~f~ ).
A v případě klasických kufrů - balíte si každý svůj kufr nebo raději mixujete do každého kufru věci od všech členů rodiny (právě pro případ, že se jeden kufr třeba zatoulá, aby jeden člen rodiny nebylv úplně bez ničeho) ?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.