| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Takže za prvé huráá, asi po měsíci konečně zase můžu přispívat na Rodinu:-), třeba to vydrží. Hlásily se mi nesmyslné chyby s tím, ať napíšu adminovi a ani to nešlo.

Ad zavazadlo - po Evropě, pokud neletíme na sever pod stan, mi příručák zatím vždy stačil. Kdosi mi kdysi poradil, ať do příručáku zkusím po návratu nacpat vše, co jsem reálně použila. To se vlezlo v pohodě a od té doby to praktikuju i při odjezdu.

Z pracovních důvodů jsem kdysi absolvovala během šesti dnů šest letů Evropou, letěli jsme dva, potřebovali jsme počítač a foťák (doba předfoťákověmobilová), každý měl v batohu jedno z toho plus své věci, nepotřebovali jsme teda společenské oblečení, jen slušný městský standard, zavazadla do podpalubí byl nesmysl, na jednom místě jsme spali max dvě noci, občas vůbec. Ta volnost nemuset se starat o zavazadla se mi hrozně líbila, vyvážila to, že jsem týden strávila v jedněch kalhotech.

Já teď co se týče balení bojuju s batohem, chtěla bych zase začít chodit na těžko alespoň po ČR, ale mám nadváhu, jsem bez formy, bolí mě při zátěži koleno a prostě neunesu delší dobu víc, jak 5 kilo. To s litrem a půl vody, půl kilem jídla a čtečkou není úplně komfortní:-). Tady jsem to ještě nevychytala, ale vypadá to, že snazší bude zvednout fyzičku než vrazit tisíce do odlehčených věcí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.