| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky mám podezření na čistící prostředky. Manžel už mi nakazuje ať hadr z úklidu vůbec nedávám do prádla. Jednou jsem si myslela, že musel snad ten čistič kapat z poličky v šatně na prádlo. Jednou jsme zkoušeli fleky obarvit fixou a barvou na textil, ale efekt OO prd. Jinak pozor na různé odstraňovače skvrn ty mohou na jiné látce třeba způsobit to odbavení a čistič praček také. Nakonec pokud mám něco takového podezřelého tak vyperu prádlo o kterém vím, že mu poničeni až tak neublíží. Například montérky, staré ručníky hadry na podlahu atd. Někdy stačí právě jen kapka sava nebo WC čističe ala domestos na WC. Dcera použila WC v průběhu čištění a též si takto zničila kalhoty. Přišlo se na to až za čas kdy z ničeho nic najednou opět fleky na prádle. Od té doby kdykoliv cokoliv čistím tak upozornění pro ostatní a hadry jdou zvlášť na praní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.