| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Co jsem si přestala barvit vlasy, přidala jsem na líčení, tedy, ne co do množství, ale k těm šedým vlasům to chce zvýraznit oči, abych nevypadala starší/nemocná/unavená životem :-). Takže linka na horní víčko a řasenka denně. Občas máznu stíny, když se mi chce. Musela jsem i lehce zapřemýšlet na barvami, co nosím. Některé šedou podtrhnou, jiné podtrhnou myší vzhled :-). Můžu teď víc růžové, to je fajn, a vůbec pastelová, ale do chladna, a ta šedá hlava vypadá dobře i s černou, která mi na mně dřív začínala už připadat taková smutná.
Ty vlasy - skoro bych řekla, proč jsem to neudělala dřív (šedivím velice brzy, geneticky dáno v rodině), ale tak všechno má svůj pravý čas asi...užívám si to. Základ je dobrý střih, mám skvělou kadeřnici. Jednou týdně nanesu takový ten balzám na šedivé vlasy, ten ostře fialový, krásně vytáhne tu šeď, odcloní případnou žluť. Konec šedé dálnici nahoře ve vlasech už třetí-čtvrtý týden po barvení ~z~. Je to proces, stále ještě mám na konečkách vlasů tu původní "barvu" (hybrid daný tím, že jsem obyč barvou z drogerie překrývala šedé vlasy a neřešila právě to žloutnutí, původně tmavovláska jsem postupně kupovala světlejší a světlejší), ale beru to jako takový přerod, někteří lidí si myslí, že je to schválně, ombré efekt :-).
Je mi 46, pro někoho nepředstavitelné v tomto věku přiznat barvu (tedy nebarvu ~:-D), ale mě to už dlouho lákalo, "přiznat se", vždycky mě dokázaly zaujmout šmrncovní šedovlasé ženy, tak teď mám, co jsem chtěla ~z~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.