| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Raději zůstat ve věku 40+ sama nebo mít vztah s ženatým mužem?"

Na to nelze univerzálně odpovědět.
Záleží na konkrétní konstelaci.
Vztah k ženatému muži jsem nikdy neměla, neumím si představit, jak bych to prožívala.
Myslím si, že jsem příliš ješitná na to, abych snášela mnohoženství, ale kdo ví. Teoretizuji.
Ve 40 by se mi ještě nechtělo být samotné, to jsem ještě byla naladěná na mnoho partnerské romantiky. Ale v žádném věku bych nechtěla vztah jen pro vztah, abych někoho za každou cenu měla. Vždycky jsem si vybírala a kdyby nebylo z čeho vybrat, tak holt raději sama. Však člověk nikdy neví, kdy koho potká.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.