| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Koukám jak jste to měli promyšlené a dotažené do konce.
Já se nikdy vdávat nechtěla, už jako holčička jsem nechtěla být nevěsta.
Vždy jsem říkala, že pokud se vdám, bude stylem "podepíšeme nějakou smlouvu při běžné cestě do města", což nejde.
Nakonec jsem se vdala z vypočítavosti a pro peníze a vdávala jsem se v šatech, které jsem už před tím měla na dvou svatbách a s obřím pupkem.
https://www.zalando.cz/mamalicious-koktejlove-saty-saty-na-party-light-pink-zir02jwbq-001.html
~t~

Mamka si šaty nechávala šít, světle růžové, dlouhé a hladké, prý aby je i pak mohla nosit. Nikdy už je na sobě neměla a myslím, že jí bylo trošku líto, že vyhrála praktičnost, že chtěla být více nevěsta.

Babička měla krásné šaty, sice krátké, ale jak ze Starců na chmelu. Látku na ně si nějak nechala poslat z Paříže, silon protkaný měňavým drátkem. Pod ně spodničku. V těch by se snad i vdávala ráda, ale babička byla maličká a hodně štíhlá, do jejich šatů jsem se vešla tak v deseti letech.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.