| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Včerejší vedro mi přišlo jako docela ok vedro. Nebyla prádelna, celkem i trochu pofukovalo, takže jsem to brala jako normální červencové počasí. Kvůli cestě do rozhlasu jsme se ocitla v samém centru rozpálené Prahy (a teda ty plechový ploty na Václaváku vytvářely vážně žhavý koridory, to se musí nechat, tam to bylo za trest) a když už jsem tam byla, tak jsem si pak udělala asi 8 km procházku centrem, nakonec jsem došla na Smícháč, a bylo to super :) Jo, horko, ale jinak krásně, a vějíř je geniální vynález :D

Doma v domě máme příjemně, v noci se ochlazuje dost na to, aby se dal dům vyvětrat, takže přes den zatáhnem všechna okna a je tu fajn. Vařím a peču pokud možno brzo ráno na celý den, abych ráno teplo a páru z vaření vyvětrala.

Nemám moc ráda studené (myšleno ledové) jídlo a pití, mnohem víc mi vyhovuje jíst normální teplá jídla, hlavně polívky, nebo klidně studené ve smyslu nevařené, ale tak nějak normálně chladné až vlažné. Rozhodně nic speciálně nechladím. Navíc studený jídlo má mnohem míň výraznou chuť, takže cokoli se hodně vychladí, tak to musí bejt hrozně slazený a solený, aby to chutnalo normálně, a to vlastně nechci, chci primárně jíst jídlo, ne ochucovací složky :). Na pití mi ve vedru nejlíp vyhovuje ráno uvařená veliká konvice ovocného čaje, který pak vychladne na pokojovou teplotu, do něj si přihodím trochu ovoce ze zahrady a citron a meduňku.

A taky je vedro super na činnosti, kdy musí něco schnout :D Takže nadšeně peru všemožné potahy a deky, co se jinak blbě suší, teď to schne jedna báseň. A v pořadí je tepování křesel a koberce ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.